Masz ciekawy pomysł na współpracę?

Skontaktuj się z nami!

Możesz skorzystać z zakładki KONTAKT

Jeśli chciałbyś zapoznać się z naszą ofertą pisz na kontakt@morze-mydla.eu

Jesteśmy też do Twojej dyspozycji na FB oraz Instagramie

OBECNIE WSPÓŁPRACUJEMY I POLECAMY

Kochani, uważamy, że w tym wielkim świecie masowej produkcji, małe manufaktury powinny się wspierać. Dlatego śpieszymy poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z Przytulakami. To mała, rodzinna firma, która zaczynała od szydełkowania maskotek dla swoich pociech. Oczywiście pasja do szydełkowania przerodziła się w manufakturę. Jak mówią, uwielbiają radość dzieci tulących ich szydełkowe maskotki. Spełniają też marzenia i szydełkują na specjalne zamówienie.

Szklany Składzik to miejsce, w którym znajdziecie tylko naturalne, ekologiczne kosmetyki. Przy każdym produkcie w Składziku znajdziecie, napisany w przejrzysty sposób, skład produktu i opis działania poszczególnych surowców, tak abyście wiedzieli czego możecie się spodziewać po danym produkcie. Nasze kosmetyki pochodzą z polskich manufaktur, w których są produkowane z pasją i oddaniem przez producentów, którzy koncentrują się na jakości i skuteczności wytwarzanych przez siebie kosmetyków. Jeżeli więc jesteście w gronie osób, które chcą brać z natury to co najlepsze, wspierać małych, polskich producentów i przyczyniać się do ochrony naszej Planety to idealnie trafiliście!

Lawendarium.pl powstało z myślą o tych wszystkich, których serce zdobyła lawenda – roślina nie mająca sobie równych pod względem wyglądu, koloru, zapachu i prozdrowotnych właściwości. Oprócz olejków, hydrolatów i wszystkiego, co możemy „wycisnąć” z jej wnętrza, używamy lavenduli do dekoracyjnych celów: wieńców, woreczków zapachowych, fusetek, bukietów, a olejek eteryczny z lawendy to baza dla wielu kompozycji w aromaterapii.

Sami przyznacie, że tak uniwersalnego zioła ze świecą szukać, dlatego chcielibyśmy umożliwić klientom zakup lawendowych produktów, pochodzących z plantacji i manufaktur, powstałych w ostatnich latach na terenie Polski.

W naszym sklepie fani aromaterapii znajdą dla siebie naturalne olejki eteryczne, również w wersji bio.

Lawendarium oferuje również wyroby  od niszowych producentów, dla których priorytetem jest skład i ekologia wytwarzanych przez nich kosmetyków i akcesoriów. W dobie syntetycznych kosmetyków naprawdę warto zastanowić się nad tym, czego tak naprawdę potrzebuje nasza skóra ?

Odpowiedz znajdziecie w Lawendarium :))