Gelish - opinie:

avatar

Robię sobie manicure tytanowy już od kilku lat, dlatego miałam okazję przetestować kilka różnych lakierów i niestety nie zawsze były w porządku. Dopiero ostatnio kupiłam sobie lakier Gelish, bo opinie na temat marmi zachęciły mnie do zamówienia i była to świetna decyzja, bo teraz moje paznokcie nie tylko świetnie wyglądają, ale sam lakier jest wyjątkowo wytrzymały i nie pęka po tygodniu, co niestety zdarzało się w przeszłości, dlatego serdecznie polecam :)

Mariola

avatar

Markę Gelish znam od kilku lat i jestem przede wszystkim pod wrażeniem wytrzymałości lakierów i innych produktów do manicure, bo wcześniej korzystałam z innych lakierów i te dość szybko wymagały wymiany, dlatego można powiedzieć, że Gelish polubiło przede wszystkim moje lenistwo :P No i paleta kolorystyczna jest całkiem spora, dlatego można sobie dowolnie wybierać różne opcje, co jest wyjątkowo fajne, a do tego cena nie jest wygórowana :) Polecam!

Kamila

avatar

Przez długi czas nie mogłam się przekonać do manicure tytanowego, ale dostałam od koleżanki lampę UV i stwierdziłam, że muszę w końcu spróbować i tym sposobem kupiłam sobie lakiery Gelish. Opinie znajomych kosmetyczek były dość dobre, dlatego zamówiłam kilka produktów i są świetne! Najbardziej podoba mi się fakt, że raz zrobiony manicure wystarczy, by przez kilka tygodni mieć spokój z paznokciami, a przy tym nie muszę sporo płacić :)

Małgorzata

avatar

W moim salonie stosowałam już różne lakiery do manicure, dlatego wiem, które są bardziej czy mniej wytrzymałe i najbardziej uniwersalnym wyborem były zawsze modele od Gelish. Opinie koleżanek po fachu zachęciły mnie do przetestowania produktów tej firmy na sobie i jako że byłam bardzo zadowolona, to zaczęłam z nich korzystać także w salonie i moje klientkom także przypadły do gustu, dlatego mogę je polecić z czystym sumieniem :) Fajnie też, że paleta kolorów jest dość duża.

Dominika

avatar

Manicure tytanowy zainteresował mnie już kilka lat temu, ale przez stosunkowo długi czas z niego nie korzystałam, aż dostałam od koleżanki parę produktów od Gelish Dip. Jestem pod sporym wrażeniem walorów wizualnych, bo przy małej ilości pracy paznokcie wyglądają niesamowicie! Do tego lakiery bardzo szybko się utwardzają i przez dwa tygodnie można mieć pełen spokój (u mnie lakier się trzyma nawet 3 tyg), a przy tym cena jest całkiem niezła, dlatego polecam serdecznie :)

Karolina