Gelish - kolorowe lakiery do manicure hybrydowego

W obecnych czasach odpowiedni manicure to praktycznie must have każdej zadbanej kobiety. W związku z tym na rynku pojawia się coraz więcej profesjonalnych produktów i specjalistycznych artykułów przeznaczonych do stylizacji paznokci. Jednymi z nich są kolorowe lakiery do manicure Gelish. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego produktu? Jeśli tak, przeczytaj ten artykuł!

Sprawdź wszystkie
obrazek prezentujacy

Kolorowe lakiery do paznokci Gelish - specyfikacja

Lakiery kolorowe do manicure Gelish zostały opracowane przez ekspertów i specjalistów firmy HAND&NAIL HARMONY. W efekcie ich pracy powstał produkt, który łączy w sobie trwałość żelu oraz piękny i esencjonalny kolor lakieru do paznokci. To połączenie sprawia, że towar ten utrzymuje się na płytce paznokcia przez czternaście dni bez jakichkolwiek odprysków, odbarwień i rozwarstwiania. Jest to produkt spełniający najwyższe standardy jakości ceniony przez światowej sławy artystów specjalizujących się w oryginalnej i nieszablonowej stylizacji paznokci. Gwarancją jakości tej serii lakierów są odpowiednio dobrane składniki, w tym między innymi wysokiej klasy pigmenty.

Lakiery do manicure hybrydowego Gelish – kolorystyka

Lakiery Gelish są dostępne w wielu różnych odcieniach, dzięki czemu klientki mają bardzo szerokie spektrum wyboru, a zarazem wiele możliwości. Wśród dostępnej tonacji znajdziemy między innymi takie odcienie jak: ‘’Limonade in the shade’’, ‘’Flip flops & tube tops’’, ‘’Flamingo float’’, ‘’Don’t toy with my heart’’, ‘’Dreaming of gleaming’’, ‘’Silver in my stocking’’, ‘’You crack me up’’, ‘’Cellophane coat’’, ‘’Baby it’s bold outside’’ oraz wiele, wiele więcej. Kolorowe lakiery do manicure Gelish są dostępne w hurtowni Kosmetyki Impuls. Na stronie internetowej każda miłośniczka hybrydowej stylizacji paznokci znajdzie coś idealnego dla siebie, co sprosta jej oczekiwaniom i potrzebom.

Zamów swój kolor Gelish już teraz!
Sprawdź produkty

Sposób użycia kolorowych lakierów do manicure Gelish

Stosowanie Gelish lakierów kolorowych do manicure jest niezwykle proste, dzięki czemu jest to produkt idealny dla osób rozpoczynających swoją przygodę ze stylizacją paznokci. Wystarczy nałożyć dwie cienkie warstwy na utwardzoną bazę Gelish Foundation, a na zakończenie zaaplikować warstwę ochronną Gelish Top It Off. Zarówno nakładanie, jak i usuwanie preparatów Gelish, nie sprawia najmniejszych kłopotów dzięki zastosowanej w tym produkcie formule i technologii. W zależności od rodzaju i mocy lampy wystarczą maksymalnie trzy minuty, aby uzyskać efekt nieskazitelny, a jednocześnie niesamowity i zadowalający.