DOSTAWA

Sklep internetowy Morze Mydła realizuje zamówienia na terenie Polski. W przypadku przesyłek zagranicznych prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy, w celu wyceny kosztów przesyłki.

Zamówiony za pośrednictwem Sklepu internetowego towar jest dostarczany, według wyboru Klienta dokonanego podczas składania zamówienia, w następujący sposób:

→Za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL Standard na adres wskazany przez klienta w zamówieniu. Koszt 15 zł.

→Za pośrednictwem firmy Poczty Polskiej: Kurier48 na adres wskazany przez klienta w zamówieniu. Koszt 12 zł.

Przy zamówieniu za minimum 100zł dostawa realizowana jest bezpłatnie. Wystarczy zaznaczyć odpowiednią opcję podczas składania zamówienia.

Przesyłki nadawane są w dni robocze, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.

TERMIN DOSTAWY

Łączny, maksymalny czas realizacji zamówienia wynosi 7 dni roboczych (w tym kompletowanie zamówienia oraz dostarczenie przesyłki klientowi przez przewoźnika). Jednak dokładamy wszelkich starań, aby realizacja złożonego zamówienia przebiegła szybko i sprawnie, a zakupiony produkt jak najszybciej do Ciebie trafił, więc najczęściej czas ten jest krótszy.

Początek biegu terminu dostawy produktu do klienta liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego sprzedawcy.

PŁATNOŚĆ

Od momentu zawarcia umowy sprzedaży posiadasz 6 dni na dokonanie zapłaty. W sklepie Morze Mydła możesz zapłacić za zakupy na dwa sposoby:

  1. Tradycyjnym przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy:

Numer rachunku

59 1090 1492 0000 0001 3195 9657

Santander Bank Polska S.A.

Podając w tytule przelewu numer zamówienia za które płacisz.

2. Płatność online za pośrednictwem serwisu Blue Media S.A. z siedzibą w Sopocie, tzw. przelew bankowy online.

Faktura

Potrzebujesz fakturę lub potwierdzenie zakupu? Wystarczy, wypełniając formularz zamówienia podać niezbędne dane jak nazwa firmy i NIP. Dodatkowo można wpisać adnotację o fakturze w uwagach do zamówienia. Fakturę prześlemy razem z zamówieniem lub na adres poczty email podany w zamówieniu. Obecnie wystawiamy faktury zwolnione podmiotowo z podatku od towarów i usług.

Więcej informacji dotyczących DOSTAWY i PŁATNOŚCI znajdziesz w Regulaminie.